רופאים וטרינריים

צוות המרפאות נמצא בהיכון לתת את השרות הטוב ביותר ואת הרפואה הוטרינרית הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלך. את הצוות מובילים הרופאים הוטרינריים שלנו אשר מהווים את ליבת הצוות. אספנו רופאים מוכשרים בעלי מוטיביה גבוה להעניק את השרות הטוב ביותר, בעלי ידע רפואי נרחב בתחומים רבים היכולים לענות על בעיה רפואית העלולה להופיעה בחיית המחמד שלכם. רופאינו חברים כולם באיגוד הרופאים הוטרינרים הישראלי ומשתתפים באופן קבוע בלימודי המשך וכנסים מקצועיים ע"מ שיוכלו להביא לחיית המחמד שלכם את החידושים האחרונים בתחום הרפואה הוטרינרית.

ד'ר בולטה אלכסנדרינה

הכל החל לפני הרבה שנים כאשר ילדה קטנה הבינה כי היא רוצה להקדיש את חייה לעזרת ההולכים על ארבע. ד"ר אלכסנדרינה למדה כבר בתיכון מגמת עוזרים וטרינרים (מגמה המכינה את התיכוניסט ללימודיי הפקולטה לוטרינריה). לאחר סיום התיכון היה זה רק ברור כי תיגש למבחני הקבלה לפקולטה ללימודי רפואה וטרינרית. ד"ר אלכסנדרינה החלה את לימודיה בשנת 1997, בפקולטה לרפואה וטרינרית שבבוקרשט רומניה וסיימה בהצלחה בממוצע גבוה מאוד בשנת 2003. במהלך לימודיה עבדה כעוזרת וטרינר במרפאות עמוסות בבוקרשט שם רכשה ניסיון מעדי רב. במהלך לימודיה פגשה את בעלה לעתיד, גם הוא סטודנט לרפואה וטרינרית ובשנת 2004 נישאו ויחד הגיעו לארץ. עם הגיעם לארץ פתחו ד"ר אלכסנדרינה וד'ר אדריאן את המרכז הוטרינרי בקרית יובל בירושלים. ד"ר אלכסנדרינה לוקחת את העבודה לבית ומגדלת באהבה את החתול באנג'י ואת הכלבה ציקי.

ד"ר בולטה אדריאן

עבור ד"ר אדריאן הכל החל בשנת 1996 כאשר החליט לעשות צעד משמעותי בחייו ולנסוע לארץ רחוקה וקרה על-מנת להגשים את חלום חייו ולהיות ד"ר דוליטל קטן. השינוי בחייו היה דרמטי ומהיר למדיי. עם נחיתתו ברומניה נאלץ להתמודד עם מבחני קבלה ומבחני שפה. את לימודי הרפואה החל כבר באותה שנה בפקולטה לרפואה וטרינרית בבוקרשט אותם סיים בשנת 2002 בציון גבוה. בשנת 2004 לאחר שנישא לאהבת חייו חזר לארץ ויחד עם ד"ר אלכסנדרינה פתחו את המרכז הוטרינרי הראשון שלהם. במהלך לימודיו בארץ הרחוקה ליוותה אותו כלבתו הנאמנה "אלפא" ועל שמה החליטו הרופאים לקרוא למרכז הוטרינרי (אלפא לצערינו נפטרה בשנת 2005 בשיבה טובה אך שמה ילווה אותנו לעד.) כיום ד"ר אדריאן מגדל את ציקי הפינצ'רית ואת חתוליו האהובים מוטי וקשקה.

ד"ר ליפשיץ טל

ד"ר טל ליפשיץ הצטרפה בשנת 2009 לצוות הרופאים במרפאות ולאחר שסיימה תקופת חפיפה קצרה החלה לעבוד כרופאה מן המניין במרפאות. טל סיימה את לימודי הרפואה הוטרינרית בפקולטה לרפואה וטרינרית ע"ש קורט אשר בבית דגן. כבר בהיותה סטודנטית עבדה כאסיסטנטית וטרינרית במרפאה גדולה. טל התקבלה לעבודה בעקבות המלצות חמות רבות מרופאים אשר עבדו עימה. אהבה של טל לבעלי חיים יוצאת מן הכלל. ד"ר טל הנה רופאה מוכשרת ומנוסה עם תחומי עניין עיקריים של רפואה פנימית וכירורגיה.

ד"ר וידמאייר שמעון

רופא וטרינר - תחום עיסוק עיקרי רפואת עופות וחיות אקזוטיות. ד"ר שמעון וידמאייר סיים את לימודיו בשנת 2008 בפקולטה לרפואה וטרינרית ע"ש קורט שבבית דגן. ד"ר שמעון הצטרף לצוות מרפאות אלפא-וט ע"מ לפתח ולמקצע את תחום הטיפול בחיות ועופות אקזוטיות. חוץ מכלב וחתול ד"ר וידמאייר מגדל בביתו עופות וחיות רבות ביניהן התוכי גאקו, פינקים קנרים, איגואנה, אוגזרים סיבירים ודגים באקווריום מרהיב. ניתן להזמין תור לבדיקה וטיפול בעופות וחיות אקזוטיות בכל מרפאות אלפא-וט, יש לציין בזמן קביעת התור כי מדובר בחיה אקזוטית ומיד תופנו לטיפולו המסור של ד"ר וידמאייר.